Zarządzanie nieruchomościami

 • „Swoje obowiązki pracownicy Prime Project sp. z o.o wypełniają fachowo i rzetelnie, utrzymując przy tym bardzo dobry bezpośredni kontakt zarówno z nami jako Właścicielem obiektów, jak i z wymagającymi Najemcami lokali mieszczących się w naszych nieruchomościach, do grona których należą m.in. banki Alior Bank S.A., Santander Consumer Bank S.A., Credit Agricole.”

  Josef Stoppel, Prezes Zarządu MP Corp

 • „W imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej „Legnicka Park Popowice”, administrowanej przez Prime Project sp. z o.o. chcemy zarekomendować tą firmę jako znakomitego zarządcę. […] Duże doświadczenie pracowników spółki w branży zarządzania nieruchomościami w znacznym stopniu zwiększa jej konkurencyjność w porównaniu do innych firm na rynku nieruchomości”

  Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej „Legnicka Park Popowice”

 • „Solidność oraz szybka reakcja pracowników Zarządcy na zgłaszane przez AON Polska potrzeby biznesowe związane z użytkowaniem nieruchomości potwierdzają wysokie kompetencje Prime Project sp. z o.o..”

  Jacek Gogołowicz, Dyrektor Biura AON Polska

 • „Prime Project sp. z o.o. – firma zarządzająca od wielu lat obiektem biurowo-usługowym przy ul. Św. Mikołaja 81/Rynek 1 we Wrocławiu, w którym mieści się nasze biuro, zasługuje na polecenie jako profesjonalny Zarządca obiektów komercyjnych, potrafiący sprostać nawet wysokim wymaganiom prestiżowych firm.”

  Paweł Wójcik, Partner GWW Legal

 • ”Pracownicy firmy charakteryzują się wysokimi kompetencjami w dziedzinie zarządzania, a dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności wypracowaliśmy wiele rozwiązań korzystnych dla naszej wspólnoty.”

  Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej „Thespian”

 • „Z przyjemnością polecamy Prime Project jako sprawdzonego Zarządcę Nieruchomości potrafiącego sprostać nawet wysokim wymaganiom właścicieli.”

  Zarząd Wspólnoty Wspólnoty Mieszkaniowej „Parkowa Ostoja”

Zastępstwo inwestycyjne, nadzory, doradztwo techniczne

 • „Kadra Prime Project sp. z o.o. to grupa profesjonalnych zarządców nieruchomości, inżynierów budownictwa z różnych branż oraz doskonale orientujący się w zagadnieniach związanych z nieruchomościami dział prawny. Tworzą oni zgrany i niezastąpiony zespół, który działa sprawnie i niezwykle skutecznie.”

  Urszula Wyszomirska, Dyrektor Finansowo-Administracyjny Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu

 • „Nasze doświadczenie ze współpracy z Zarządcą potwierdza, że zawsze możemy liczyć na profesjonalizm, otwartość oraz dużą wiedzę fachową pracowników Prime Project, a umiejętność wyprzedzającego identyfikowania problemów oraz szerokie spektrum usług, jakie firma świadczy, zapewnia skuteczność w rozwiązywaniu pojawiających się trudności.”

  Agnieszka Kuźmicka, Członek Zarządu Fresenius Kabi

 • „Uważamy firmę Prime Project sp. z o.o. za dobrego, solidnego i doświadczonego realizatora inwestycji tego typu jako inwestora zastępczego, który gwarantuje pełną i profesjonalną obsługę procesu inwestycyjnego. Znając potencjał kadrowy i finansowy możemy polecić usługi firmy Prime Project sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, posiadającego odpowiednio przygotowaną kadrę inżynierską do powierzenia nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji.”

  Beata Osiecka, Prezes Zarządu Kinnarps Polska

 • „Nasze doświadczenie z wzajemnej współpracy z firmą Prime Project sp. z o.o. w trakcie wykonywania powierzonego zadania pozwala na wystawienie wysokiej oceny za profesjonalność w wykonywaniu swoich obowiązków. […] Znakomite doświadczenie i wiedza zawodowa zespołu przyczyniła się do sprawnego uzyskania urzędowego pozwolenia na użytkowanie nowo wybudowanego obiektu dydaktycznego.”

  Andrzej Kimla, Kanclerz Uniwersytetu Opolskiego

 • „Prime Project sp. z o.o. nadzór inwestorski prowadziła zgodnie z umową i należytą starannością, zespół inspektorów swoje obowiązki wykonywał bez zarzutu, terminowo i w sposób profesjonalny.”

  Małgorzata Machowczyk, Członek Zarządu Fundacji Edukacji Międzynarodowej

 • „Niniejszym potwierdzamy, że nadzór nad inwestycją prowadzony był rzetelnie i z należytą starannością zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Zamawiającego. Rekomendujemy firmę Prime Project sp. z o.o. jako solidnego i sprawdzonego partnera.”

  Piotr Dziadek, Dyrektor Sądu Okręgowego w Świdnicy