Oferta dla właścicieli nieruchomości komercyjnych

Właścicielom nieruchomości komercyjnych doradzamy w zakresie eksploatacji budynków, rozwiązań technicznych, minimalizacji kosztów, prowadzimy nadzór oraz analizujemy jakość wykonania prac budowlanych i uczestniczymy w przeglądach gwarancyjnych, sporządzamy ekspertyzy budowlane / technical due diligence, wykonujemy przeglądy okresowe.

Oferta dla najemców powierzchni biurowych

Najemcom powierzchni biurowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku doradzamy przy wyborze optymalnej lokalizacji, wspieramy w negocjacjach z wynajmującymi, przygotowujemy bądź opiniujemy projekty aranżacji powierzchni, pełnimy rolę Project Monitora bądź Project Managera, prowadzimy nadzór nad przygotowanie powierzchni przez właścicieli obiektów.

Kompleksowa obsługa projektów typu fit-out

Realizujemy je dla przestrzeni biurowej, usługowej i handlowej, w efekcie ograniczają do minimum zaangażowanie Klienta w proces adaptacji powierzchni i pozwalając mu na skupieniu się na bieżącej działalności operacyjnej.

Zarządzamy projektami całościowo:

Realizujemy potrzeby Klienta, opiniujemy je pod względem technicznym, proponujemy innowacyjne rozwiązania spełniające oczekiwania Klienta zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym, organizujemy wykonanie oraz nadzorujemy cały proces kreowania powierzchni.

Kontrolujemy każdy etap procesu

Gwarantujemy pełną kontrolę zarówno pod względem harmonogramu, kosztów jak i jakości wykonania. W tym celu zatrudniamy oraz współpracujemy ze specjalistami wielu branż oraz projektantami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów zarówno wielkopowierzchniowych jak i kameralnych.

Jesteś inwestorem? Planujesz inwestycję budowlaną?

Realizujemy usługi w zakresie kompleksowej obsługi procesu inwestycyjnego jako Inwestor Zastępczy.

Sprawdź ofertę obsługi inwestycji >>

Bankowy Audytor Techniczny

Dla banków świadczymy również szeroki wachlarz usług doradztwa technicznego w zakresie inwestycji budowlanych finansowanych przez banki.

Analizujemy

Analizujemy projekty inwestycji zarówno od strony prawnej (w szczególności umowę z GW, wykonawcami, biurami projektowymi, jakość proponowanych przez wykonawców dokumentów gwarancyjnych), jak również technicznej i finansowej.

Oceniamy

Oceniamy realność harmonogramów, realną zdolność uczestników procesu inwestycyjnego do wykonania inwestycji, jakość ochrony ubezpieczeniowej.

Monitorujemy

Monitorujemy koszty w trakcie budowy, zgodność zaawansowania prac z harmonogramem, przygotowujemy raporty (okresowe, końcowe).

Zatwierdzamy

Zatwierdzamy wnioski kredytobiorców o wypłatę transz finansowania.

Szukasz oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami!

WYŚLIJ FORMULARZ KONTAKTOWY >> +48 71 344 35 13